?מה זה סמייל בוקס

מדובר בתא צילום עצמי נייד, המאפשר צילום של מאות תמונות במהירות הדפסה גבוהה במיוחד. התא מעוצב בצורה מרשימה (תשכחו מתאי העץ המיושנים בקניונים) וניתן להקים אותו בתוך דקות ספורות בכל מיקום שתרצו באולם, כך שכל מה שנשאר לכם, זה לחייך. ה"סמייל בוקס" כבר יעשה את שאר העבודה.

 

?איך זה בדיוק עובד

אחרי הצ'ייסר השלישי, אתם נכנסים לתא, שיכול להכיל עד שמונה אנשים בו זמנית (בתנאי שכולם מכניסים את הבטן). אפשר לקחת פאה, משקפי ליצן או כל אביזר אחר מהעשרות המחכים לכם מחוץ לתא. לוחצים על מסך המגע שבפנים, דופקים את החיוך הכי מטופש שעולה לכם בראש, וברגע שהספירה הקולית לאחור תגיע לאפס, תצולם התמונה הראשונה. תוכלו לחזור על התהליך עד ארבע פעמים, לבחור את גודל התמונה הרצוי, האם להדפיס בצבע או בשחור ולבן וכמובן, לבחור את התמונה או התמונות שייצאו להדפסה. לפני שתספיקו להגיד לברמן "תמזוג לי עוד כוסית", התמונות כבר ייצאו מוכנות.

 

?בינינו, איכות התמונה טובה

נשבעים לכם שכן. שילוב של מדפסת אידוי הצבע המתקדמת בעולם מתוצרת סוני, יחד עם מצלמת אינטרנט בטכנולוגיית HD, בשילוב תאורה מתאימה וזווית צילום אופטימלית, יוצרות תמונה חדה, ברורה ומדויקת באיכות הגבוהה ביותר בשוק. לא מאמינים? תקראו את מה שהיה לאלו שכבר בחרו SMILE BOX להגיד על איכות הצילום.

לאילו סוגי אירועים מתאים "סמייל בוקס"

הכל! חתונה, בר מצווה, בת מצווה, בריתות, אירועי חברה, חינות, גירושין, הילד הוציא 80 בלשון. יש לכם סיבה לחגיגה? לנו יש סיבה לארגן לכם "סמייל בוקס".

 

?איך זה עובד מבחינה טכנית

החלטתם להזמין SMILE BOX? החלטה מעולה. נבקש מכם לבחור בין תאי הצילום המצויים בחברתנו – התא השקוף או התא הסגור. צוות מיומן יגיע בערב האירוע לאולם או גן האירועים ויקים את העמדה לפני הגעת האורחים. מיד בגמר החופה, יתחיל התא לפעול עד לגמר האירוע! כן, כן, אתם קוראים נכון. בלי הגבלת זמן, בלי "אחרי 3 שעות תשלמו עוד 200 שקל". עד שאחרון האורחים עוזב או מקיא, מה שקורה קודם. אתם מרשים לנו להתגאות בכך שאנחנו החברה היחידה בישראל לתאי צילום שלא מגבילה בזמן, נכון?

?זה בטח עולה מלא כסף, לא

תתפלאו, אבל לא. לרגל הפתיחה, מצפים לכם מחירי השקה נוחים במיוחד. קצת יותר יקר מהמגנטים ההיסטוריים, אבל עם תמורה גבוהה פי כמה. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולשמוע על חבילות המבצע השונות.  נשמח להתאים עבורכם את החבילה שמתאימה בדיוק לכם.

?ואם כבר מגנטים, לא עדיף באמת

מממ… לא עדיף סובארו פשע מודל 83 על ב.מ.וו? המגנטים היו סיפור הצלחה, ובצדק, אבל זמנם עבר, האיכות של רובם, איך נאמר, בעייתית משהו, וכיום לבחור במגנטים זה חדשני בערך כמו כובע טמבל.